Altcoin

OGN Coin Geleceği 2021, OGN Yorum ve Fiyat Tahmini

0
(0)

OGN Coin yıldızı 2021 yılında parlayan kripto paralardan biridir. Parladı diyoruz, çünkü Origin Protocol (OGN) 2017 yılında piyasaya sürülmüştü. Ne var ki 2021 yılında büyük çıkış yakalamasıyla 3.39 dolara ulaşan OGN, birçok yatırımcının da dikkatini çekmiş oldu. Söz konusu kripto paranın bu çıkışı Nisan 2021 tarihinde gerçekleşmişti.

O dönemden bu zamana kadar birçok yatırımcı, portföyüne OGN’yi ekledi. OGN, Bitcoin’e bağlı olarak başarılı şekilde seyrini sürdürüyor. Yazının hazırlandığı sırada 1.07 dolardan fiyatlanan kripto para, gelecekte hangi seviyelere ulaşabilir, uzmanların yorumları ile detaylıca aktarıyoruz.

OGN Coin Nedir ve OGN Projesi Nasıl Çalışır?

OGN coin nedir; OGN birimi Origin Protocol’ün yerel kripto parasıdır. Origin Protocol piyasa katılımcılarının eşler arası (P2P) ağlar aracılığıyla mal ve hizmetleri dağıtmalarını sağlayan bir ağ olarak faaliyet göstermektedir. Ayrıca bu platform, Ethereum (ETH) blok zincirinden ve IPFS’den yararlanmaktadır. Platformun misyonlarından biri; aracıların ihtiyacını ortadan kaldıran kapsamlı bir çevrimiçi platform oluşturmaktır.

Ogn Coin Nedir Ve Ogn Projesi Nasıl Çalışır

Bunlara ek olarak protokol, hem alıcıların hem de satıcıların bir araya geldiği, mevcut listeleri kontrol edebileceği, inceleme yazabileceği ve diğer birçok işlemi gerçekleştirebileceği merkezi olmayan bir işlem ortamının oluşturulmasını sağlar. Bu sayede varlıkların kısmi kullanımı daha kolay şekilde ticarette kullanılabilmektedir. OGN ayrıca ERC-20 Ethereum ağında çalışmaktadır. Peki, OGN nasıl alınır? İşte detaylar…

OGN Coin Binance Üzerinden Nasıl Alınır?

Ogn Coin Binance Üzerinden Nasıl Alınır

Piyasadaki yatırımcılar sıklıkla OGN nasıl alınır konusunu merak etmektedir. OGN birimini Binance üzerinden satın alabilmek mümkündür. İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance üzerinde; USDT, BTC, BNB ve BUSD işlem çiftlerini kullanarak ticarete başlayabilirsiniz. Binance borsasının yanı sıra OGN aşağıdaki borsalardan satın alınabilmektedir:

  • Binance
  • Coinbase
  • Uniswap
  • KuCoin
  • Gate io
  • Kraken
  • Huobi Global

Yukarıdaki borsalara kayıt olmanız halinde hesabınıza varlık aktarımı yapmanız gerekir. Varlık aktarımı için ilgili borsada “Yatırma” menüsünü kullanabilir ve buradaki hesabınıza para gönderimi yapmak için cüzdan adresinizi kopyalayabilirsiniz. Başka bir borsadan ilgili borsaya varlık aktarımı yapmanız halinde, borsa ekranı üzerinden OGN’ye sahip olabilirsiniz.

OGN Token Fiyatı

OGN fiyatı şu anda 1.07$’da işlem görmektedir. Son 24 saatte %0.05 oranında düşen kripto paranın toplam piyasa değeri 377 milyon dolardır. Son 24 saatteki hacmi ise 60 milyon dolar civarındadır.

OGN Coin Yorumları ve OGN Güncel Grafik

OGN token 7 günlük grafik verilerine göre, kripto para şu aralar bir düzeltme evresindedir. Bitcoin düşüşüne bağlı bir süre düşüş gösteren kripto para, geçtiğimiz haftanın en yüksek seviyesini (1.21$) 16 Eylül tarihinde görmüştür.

Ogn Coin Yorumları Ve Ogn Güncel Grafik

OGN coin yorum ve öngörüsünde bulunan analistlere göre OGN’nin 2021 yılında parlak bir durumu var. OGN fiyatı şu anda 1.07 dolarda işlem görmektedir. Kripto paranın olası bir boğa koşusunda, lider birimlere katılması ve yükseliş hareketini başlatması bekleniyor.

Origin Protocol Coin Alınır mı?

Uzmanların görüşlerine göre OGN token uzun vadede değerlenebilir. Coinarbitrage analiz sisteminin çalışmaları ışığında, OGN için 5 yıllık bir fiyat tahmini yapılmıştır. Tahminlere göre OGN kademeli şekilde artış gösterecek. Analistlere göre fiyatın 2021 yılı sonuna kadar 2.5 doların üzerine çıkması bekleniyor. Uzmanlar ayrıca, OGN coin haberleri ve önemli gelişmelerin, fiyatın artmasında etki edeceğine dikkat çekiyor.

Origin Protocol (OGN) Coin Geleceği 2021

Origin Protocol (Ogn) Coin Geleceği 2021

Uzman analiz sistemlerinden Coin Quora’ya göre OGN coin geleceği; Origin Protocol’ün 2021 yılındaki faaliyetlerine bağlı olarak değişebilir. OGN ekosisteminde ve genel kripto pazarında devam eden gelişmelerle birlikte, OGN’nin yeni zirvelere ulaştığını görebilmek mümkün olabilir. Analiz sistemine göre; 2021 yılı sonunda 4$ civarına kadar artış meydana gelebilir.

Dot Coin Yükselişi Sürüyor, Polkadot Daha Yükselecek mi? 0 (0)

2021 Yılında Yeni Çıkan Coinler Var mı, Yatırım Yapılır mı? 0 (0)

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu