Nedir

PolyPlay Coin Nedir? PLAY Coin Yorumu ve Geleceği

5
(1)

PolyPlay coin, son döneme damgasını vuran, marketlerde birçok kez trend olmuş bir kripto para birimidir. Ağustos 2021 döneminde piyasaya çıkan kripto para, kısa sürede yatırımcıların ilgisini çekmiştir. E-spor tabanlı olarak geliştirilen PolyPlay, her anlamda yatırımcılara kolaylık sunmayı ve ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan bir proje.

PolyPlay, tüm amatör oyuncular için E-spor turnuvalarına ev sahipliği yapmayı hedefliyor. Herkes tarafından finanse edilen büyük bir ödül havuzuyla proje blok zincirinde yapılan işlemler bulunuyor. Peki, PolyPlay nedir? PLAY kripto birimi nasıl çalışır ve nasıl alınır? PLAY Coin yorum ve PALY geleceği konularını, yazımızın devamında detaylıca aktardık.

PLAY Coin Nedir, Nasıl Çalışır?

Play Coin Nedir

PolyPlay coin, tüm amatör oyuncular için E-spor turnuvalarına ev sahipliği yapmayı hedefleyen bir projedir. PolyPlay, e-spor oyunlarının tüm beklentilerini memnuniyetle karşılar ve Gaming’in Altın Standardı olarak bir sonraki itici güç olarak piyasada var olur. Token ekonomisinde birimlerin;

 • %10’u markete,
 • %15 ödüllere,
 • %10’u takımlarına,
 • %15’i gelişimine,
 • %35’i halk indirimine ve
 • %9’u özel satışlara sunulur.

PLAY jeton fiyatı ve tedarik bilgileri ise aşağıdaki gibidir:

 • Özel Satış Fiyatı: = 0,40 USD
 • IDO fiyatı: 0,55 USD
 • Liste fiyatı: 0,62 USD
 • Toplam Arz: 1.000.000 PLAY

PloyPlay Coin Nasıl Alınır, PLAY Hangi Borsada Var?

Ployplay Coin Nasıl Alınır

PolyPlay coin nasıl alınır, PolyPlay birimi yazının hazırlandığı sırada PancakeSwap ve CoinTiger üzerinden satın alınabilmektedir. Bu borsalarda BUSD, BNB ve USDT ile PLAY birimini satın alabilirsiniz. Satın alma işlemlerini nasıl yürüteceğini bilmeyenler, aşağıdaki yönergeleri izleyerek PancakeSwap üzerinden birimi kolayca temin edebilir.

 1. PancakeSwap borsasına gidin ve MetaMask cüzdanınızı borsaya bağlayın.
 2. Bağlanan cüzdana, Binance üzerinden BNB gönderimi yapın (BEP-20 ağı seçin.)
 3. MetaMask’ınıza gelen BNB’yi PancakeSwap’te değiş-tokuş bölümünden değiştirin.
 4. Değiştirilecek birim alanına PolyPlay ismini ya da ağ adresini girin.
 5. BNB ile PLAY birimini satın almış olacaksınız.

PolyPlay Fiyatı

PolyPlay coin fiyatı, yazının hazırlandığı sırada 10.09 dolarda seyretmektedir. Son 24 saatte %6 oranında yükseliş yaşamıştır. Şu aralar düzeltme aşamasından geçen birim, piyasa sıralamasında 2733. Sırada bulunmaktadır. Son 24 saatteki hacmi $2,390,609 ve Arzı 1.000.000 PLAY civarındadır.

PolyPlay (PLAY) Grafiği ve Yorumu

Polyplay Play Grafiği Ve Yorumu

PolyPlay grafik verileri görselde görüldüğü gibidir. Poly birimi henüz oldukça yeni bir kripto paradır. PolyPlay takımı turnuvalar, bahis ve bir launchped sunmayı hedeflemektedir. Tamamen şeffaf bir ekip olan PolyPlay takımı, e-spor dünyasına gönül vermiş oyunculara yol göstermeyi amaçlamaktadır.

e-Spor geleceğin önemli meslekleri arasında görülmektedir. Kripto para takımının bu gibi projeler için çalışmalar sürdürmesi, geleceğe yatırım için iyi bir adım olabilir. Ayrıca gençlerin sisteme teşvik edilebilmesi ve kripto paralara özendirilmesi açısından oldukça mühimdir. Sayılan tüm bu faaliyetler ışığında, Polyplay coin yorum için, geleceğin aranan projesi olacağı söylenebilir. Birçok uzmansa, oldukça yeni olan kripto paraya temkinli yaklaşmayı önermektedir.

PolyPlay (PLAY) Geleceği

Polyplay Play Geleceği

Polypaly coin geleceği her açıdan merak edilen bir konudur. Kripto para birimi marketlerde henüz bu ay içerisinde yerini almıştır. Bu sebeple yatırımcılar, birimi erken temin etmek konusunda, yorumlara başvurabilmektedir. Uzmanlara göre sağlam projeli varlıklar, bizlere geleceğe dair olumlu sinyaller veriyor. Özellikle meme tokens’ların piyasada çoğalması, manipüle ve piyasayla oynama sorunlarını beraberinde getiriyordu.

Ancak PolyPlay gibi, oyun dünyasını düşünen ve gerçekten bir amaca hizmet eden birimler, gelecekte mutlaka değerlenecek gözüyle bakılıyor. Bu düşünceye körü körüne bağlanmak yanlıştır. Çünkü kripto paralar yüksek risk barındırır. PolyPlay içinde, risk barındıran ancak denenebilir bir coin olarak bakılıyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu