Altcoin

Bitcoin Düşerken PLE Coin Uçuşta! Plethori Neden Yükseliyor?

1
(1)

Bitcoin düşüşü tüm piyasada etkisi sert gösterirken, PLE coin yükselişini sürdürüyor. Bu çıkışıyla birçok kripto para yatırımcısını meraklandıran Plethori (PLE), son 24 saatte %3612 oranında artış gösterdi. Yazının hazırlandığı sırada 0.1529$ bandında seyreden kripto para birimi, diğer altcoin’lerden daha iyi performans gösteriyor. Peki, Plethori neden yükseliyor?

Plethori Mayıs 2021 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamış bir kripto para birimidir. Oldukça yeni sayılabilecek kripto para projesi kısa sürede ilgi çekmiş ve düşük fiyatlı olmasıyla birçok yatırımcıyı bünyesine kazandırmıştır. Şu anda Bitcoin düşüşü devam ederken, Plethori yükselişini sürdürüyor.

PLE Coin Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Plethori, blockchain teknolojisini ve katman 2 çözümlerini kullanarak açık ticarete ve güvenilmez ETF’lerin oluşturulmasına izin veren bir Cryptocurrency ETF Yatırım platformudur. Platform, Ethereum ve Polkadot blok zincirleri üzerine kurulu borsada işlem gören fonlar için merkezi olmayan zincirler arası yatırım imkanı tanır.

Plethori coin hizmetlerinde, yatırımcıların PLE jetonu şeklinde sermaye yatırmasına ve sigorta, oracles, NFT’ler, Türevler, Polkadot ekosistem projeleri ve daha pek çok kripto para biriminde tüm sektörlere yatırım yapılmasını sağlayan çok çeşitli ETF’lere yatırım yapmasına olanak tanır.

Plethori, zincirler arası yatırımlara ve işlemlere izin veren birlikte çalışabilir bir DeFi protokolü üzerine kurulmuştur. Fiat ağ geçidi entegrasyonu, kullanıcıların platform aracılığıyla kripto fonlarına kolayca yatırım yapmalarına olanak sağlar. Bu da platformu diğerlerinden ayıran önemli bir niteliktir.

Plethori (PLE) Nasıl Satın Alınır?

Plethori Ple Nasıl Satın Alınır

Plethori (PLE) coin Mayıs 2021 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamıştır. Dolayısıyla şu anda yalnızca iki borsada listelenmektedir. Borsalara kayıt olmanız halinde $PLE ticaretine başlayabilirsiniz. PLE listeleyen borsalar aşağıdaki gibidir:

  • 1inch Exchange
  • Uniswap (V3)

Yukarıdaki borsalara Trust Wallet ya da MetaMask cüzdanınızı bağlamanız durumunda borsaları kullanabilirsiniz. Değiş-tokuş bölümüne gelerek istediğiniz birimle PLE’yi değiştirebilirsiniz.

PLE Coin Fiyatı

Plethori coin fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.1528$’dan işlem görmektedir. Son 24 saatte %3000’in üzerinde artan kripto para biriminin son 24 saatteki hacmi 269.597 dolardır. Piyasa değerine ilişkin veri bulunmazken dolaşan arz değerlerine ilişkin de veri bulunmamaktadır.

Plethori Yorum ve Plethori Coin Grafik Verileri

PLE Coin yorum ve öngörüleri, kripto paranın piyasadaki konumuna göre değişebilmektedir. Yukarıda da bahsedildiği gibi Plethori birimi Mayıs 2021 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamıştır. Şu anda yalnızca 2 borsada listeleniyor olmasıyla aslında risk barından bir coin olduğunu söyleyebiliriz.

Plethori Yorum Ve Plethori Coin Grafik Verileri

Plethori grafik verileri incelendiğinde, son birkaç gündür genellikle yataya yakın yükseliş sürdürdüğünü ve Bitcoin’in olağan dışı düşüşünden çok da etkilenmediği anlaşılmaktadır. Bir sonraki hedefi olan 0.16$ civarına ilerleyen günlerde ulaşabilir. Ancak Bitcoin’in seyri bu noktada kritiktir. Bitcoin’de sert hareketlerin meydana gelmesi, kripto parayı bahsi geçen seviyelerden uzaklaştıracaktır.

PLE Coin Geleceği: 2021 – 2028 Fiyat Tahmini

Plethori coin geleceği için her ne kadar yorum yapmak zor olsa da, bazı analiz şirketleri bunu yapabilmektedir. Popüler analiz şirketlerinden Digital Coin Price, Prethori için 7 yıllık tahmin tablosu ortaya koyuyor. Şirketin 2021 yılı tahminlerine göre PLE birimi yıl sonunu 0.22$ üstünde kapatabilir.

Ple Coin Geleceği 2021 – 2028 Fiyat Tahmini

2022 yılına bu seviyeden başlayan PLE’nin 2022 yılı sonunda beklenen fiyat tahmini ise 0.26$ civarındadır. Digital Coin şirketi, 2028 yılına kadar bu şekilde kademeli yükselişlerin geleceğini öngörmektedir. Önümüzdeki 7 yıllık süreç içerisinde, PLE’nin görebileceği en yüksek değer 0.67$ civarında kaydedilmiştir. Şirkete göre bu rakam ancak 2028 senesinde gerçekleşebilir. Yine de tahminler kesin olmamakla beraber yatırım tavsiyesi olarak da görülmemelidir.

 

Kripto Para Piyasası Nasıl Şekilleniyor? 1 (1)

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 1 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu