AltcoinAnaliz

NEAR Protocol (NEAR) Coin Yorum: NEAR Değerlenebilir mi?

3.5
(4)

NEAR Protocol Coin yorum ve analist tahminleri ele alındığında, kripto paranın gelecekte değer kazanımı yaşayabileceğine yönelik ifadelerin ağırlıklı olduğu görülüyor. Özellikle DOGE ve SHIBA Coin’in fiyat düşüşü yaşadığı dönemlerde aralarında NEAR Coin’in de yer aldığı 7 altcoin’in daha başarılı bir artış oranı gerçekleştirdikleri analistlerin gündeminde yer aldı. NEAR Coin’in neden gelecek vadeden kripto paralar arasında görüldüğüne ilişkin detayları alt başlıklardan daha kapsamlı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

NEAR Protocol Coin Yeni Artış Seviyelerine Ulaşabilir mi?

NEAR Protocol Coin çok kısa bir süre önce hem yatırımcıların hem de analistlerin dikkatini çekmeyi başardı. 2022 senesine giriş yapılan ilk 1 haftalık süre içersinde gerçekleştirdiği dalgalanmalar ardından bir değer kazanımı ile gündeme geldi. BTC, Doge Coin, Shiba Inu gibi önemli kripto para birimlerinin kırmızı tahtada görüntülendikleri anda ilk 100 içinde olan NEAR Protocol Coin artışa gitmeyi başardı. Bu durumda analistler geleceğe yönelik artış senaryolarını bir kez daha değerlendirmeye alıyorlar.

NEAR Protocol Coin, 4.01.2022’de yazının kaleme alındığı dakikalarda ise yükseliş ivmesini sürdürüyor. Dogecoin geçmiş günlerde düşüşüne devam ederken %18.93 oranında değerlenen NEAR Coin’in yükseliş başarısını orta vadede koruyabileceğine yönelik tahminleri içeren yorumlar gelmişti. Beklenen gerçekleşti ve 4.01.2022’de NEAR Protocol Coin fiyatı 16.82 dolar seviyesinde ve %15.40 oranında artış tabloda yer alıyor. Fiyat tarihsel bazda incelendiğinde NEAR Protocol Coin için tüm zamanların en düşük fiyatı 0.526 dolar, en yüksek fiyatı ise 17.29 dolar şeklinde.

Near Protocol Coin Yeni Artış Seviyelerine Ulaşabilir Mi

Yakaladığı yeni artış ile 16.28 dolar seviyesine ulaştığı anda analistler tarihinin en yüksek fiyatı olan 17.29 dolar seviyesinden sadece %3.44 oranında uzak olduğunu belirttiler. Bu duruma bağlı olarak 2022’nin ilk yarısı içerisinde başarılı yükseliş ivmelerinin gündeme gelebileceği düşünülüyor. Wallet Investor, Trading Beast gibi fiyat tahmin toplulukları, NEAR Protocol geleceği için sundukları tahminlerinde değer kazanımını işaret ediyorlar.

Değer Kazanımını Destekleyebilecek NEAR Protocol Coin Özellikleri

Değer Kazanımını Destekleyebilecek Near Protocol Coin Özellikleri

Uzmanlara göre, bir kripto para biriminin tarihsel bazda istikrarlı artışlara sahip olabilmesi için yatırımcıları cezbedebilecek ve alım taleplerine destek sağlayabilecek nitelikleri olması gerekiyor. NEAR Protocol Coin ise; günümüzün popüler sistemi olan DEFİ ve merkeziyetsiz uygulama geliştirme alanıyla yakından ilişkili bir kripto para birimidir. Kısacası hem merkeziyetsiz finansal işlem yapmak isteyenlere hem de merkeziyetsiz uygulama geliştiricilerine hitap ediyor.

NEAR, topluluğu tarafından çalıştırılan bulut bilgi işlem platformu olarak tasarlanmış bir Blockchain’dir. Kısa süre önce ChainScore ile anlaşma sağlayarak popülerliğini ve güven seviyesini de yükseltti. Near ağında tasarlanmış olan Aurora’da kripto para borsasında listelenmeyi başardı. DEFİ işlemleri, cüzdanları ve DeBank ile entegre olan NEAR Protocol, bir kez daha yenilikçi yanıyla dikkat çekti. İşlem hacmi geniş borsalardan alınabilmesi, erişilebilirlik düzeyini yukarı taşırken, cüzdanlar arası düşük masraflı transferi ise kurumsal kitle için bir avantaj oluşturuyor. Uzmanlara göre, tüm bu artılar NEAR Coin protokolünün 2022’de yeni satın alım taleplerini karşılayabileceğine yönelik umutları yükseltiyor.

Analistlerden NEAR Protocol Coin Yorumları

NEAR Protocol Coin uzman analist yorumları incelendiğinde geleceğe yönelik pozitif ifadelerin öne çıktığını görmek zor değil. Ancak analist toplulukların NEAR Protocol Coin yorum ve fiyat tahminleri uzun vadeli bir konsept üzerine gelişmiş durumda. Wallet Investor gibi topluluklar kripto paranın önümüzdeki 4 sene içerisinde 45 dolarlık bir seviyeye çıkış yapabileceği yönünde tahmin gerçekleştirdiler. Daha önce 2021 senesi içerisinde 16.03 dolarlık bir fiyatın tabloya gelebileceğini tahmin eden topluluk yeni tahmininde 4 senelik periyodu ele almış oldu.

NEAR Protocol Coin Geleceği Açısından Önemli Detaylar

Near Protocol Coin Yeni Artış Seviyelerine Ulaşabilir Mi

NEAR Protocol avantajları ile yatırımcıları kendine çekiyor diyebiliriz. Örneğin, Ethereum gibi protokollerde inşa edilebilen merkeziyetsiz uygulamalar Near ağında da inşa edilebiliyor. Kullanıcılar işlemlerinde ödeme yapmak istediklerinde NEAR Coin ve ağın diğer kripto para birimi olan NEAR Token ‘ı kullanabiliyorlar.

Hatta DEFİ’nin yenilikçi yanları olan günlük oyun uygulamalarına, djital ürün pazarlarına erişmek ve NEAR Protocol Coin ödülleri kazanmak mümkündür. NEAR Protocol’de tokenlarını doğrulama havuzlarına ödünç vererek hisse kazananlar ise staking ile yeni coin ödemeleri alırlar. Bunun yanında, NEAR Protocol yorum ve tahminleri iyi yönde devam ediyor. Hem yatırımcılara hem de uygulama geliştiricilerine hitap etme ayrıntısı ise gelecekte çok daha geniş bir alıcı kitlesinden gelebilecek işlem hacminin habercisi konumunda.

Near protocol  twitter

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.5 / 5. Oy sayısı: 4

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu