Genel

Son 24 Saatte En Çok Yükselen Kripto Para Listesi

0
(0)

En çok yükselen kripto para listesi bu hafta da merak ediliyor. Kripto para piyasası genel olarak düşüş eğilimi gösterse de lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) şu anda 42.426$ civarında işlem görüyor.

Son 24 saatte %1 oranında artış gösteren lider kripto, tüm piyasayı izine çeviremese de büyük çoğunluktaki altcoinler, Bitcoin’in yolunda. Özelikle bazı kripto para birimleri azımsanmayacak ölçüde artış gösteriyor. Bizler de bugün son 24 saatte artış gösteren kripto para birimlerini bir araya getirdik. İşte o altcoinler…

En Hızlı Yükselen Kripto Paralar – 29 Eylül

En Hızlı Yükselen Kripto Paralar – 29 Eylül

En çok yükselen kripto paralar 2021 yılı boyunca dikkat çekmiştir. Son 24 saatte ise bazı altcoin’ler son derece iyi performans sergileyerek artış gösterdi. İşte o altcoinler;

  • DYDX

DYDX birimi, geçtiğimiz gün 20 doların altında hareket ederken bugün içerisinde %25’lik bir artışla 25 dolar seviyesine ulaştı. Ayrıca bu seviye DYDX’in ATH değeri olarak güncellenmiş oldu. Kripto para birimi şu anda 25.61$’da işlem görüyor.

  • OKB

Bir diğer yükseliş gösteren kripto para OKB oldu. OKEx borsasının yerel token’ı OKB, son 24 saatte %13 artış gösterdi ve 17.5$ civarına ulaştı.

  • AR

En hızlı yükselen kripto para listesinde olan Arweave (AR) son 24 saatte %7.73 oranında artış gösterdi ve 44.46 dolar bandına ulaşmayı başardı.

  • ECash

ECash (XEC) ise son bir günde %6.25 oranında yükseldi ve 0.0002481$ bandına ulaştı. Öte yandan hala yükseliş eğiliminde olduğunu görebilmekteyiz.

En Çok Düşen Kripto Para Listesi

En Çok Düşen Kripto Para Listesi

Son 24 saatte en çok düşen kripto para listesi, piyasa durumuna bağlı olarak değişebiliyor. Yazının kaleme alındığı sırada pek çok kripto para biriminde çöküşler görünmekte. Öyle ki bazı kripto para birimleri yüzdelik anlamda çift haneli kayıplar ile güne başlıyor. İşte o kriptolardan bazıları…

  • FTM – %10.87
  • DCR – %10
  • XTZ – %8.17
  • REN – %6

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. uzun zamandır ayı dönemindeyiz ve ne zaman çıkarız bir fikrimiz yok bu günlük değerlendirmeler çok iyi oluyor teşekkürler, ayı boğa dönemine dair güncel analizleri de bekliyoruz.

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu