AltcoinNedir

BrainTrust Coin Nedir ve Nasıl Alınır? BTRST Geleceği ve Yorumu

3
(2)

Braintrust coin ve platformu, son derece yetenekli teknik serbest çalışanları Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike gibi dünyanın en saygın markalarıyla birleştiren ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır. Braintrust’ın benzersiz iş modeli, yeteneklerin kazançlarının %100’ünü elinde tutmasına olanak tanır ve kuruluşların, geleneksel personel bulma firmalarının maliyetinin çok altında esnek, yetenekli ekipleri talep üzerine oluşturmasına olanak tanır.

Braintrust

Braintrust (BTRST) birimi, son gelen haberlere göre Coinbase Pro’da listelenmeye başlayacak. Söz konusu kripto para henüz 15 Eylül 2021 tarihinde CoinMarketCap’te listelenmiş olması ve kısa sürede global bir borsada listelenecek olması merak uyandırdı. Uzmanlara göre ise bu tarz kripto para projelerinin, borsalar tarafından incelenmiş ya da bilinir olması sebebiyle, kısa sürede tercih edilmesi gayet normal.

BrainTrust Coin Nedir, Avantajları Nelerdir?

Braintrust yukarıda da belirtildiği gibi, son derece yetenekli teknik serbest çalışanları Nestle, Porsche, Atlassian, Goldman Sachs ve Nike gibi dünyanın en saygın markalarıyla birleştiren ilk merkezi olmayan yetenek ağıdır. Braintrust’ın yetenek topluluğu öncelikle yazılım, makine öğrenimi, veri analitiği ve ilgili işlevleri kapsayan büyük, karmaşık teknoloji ve tasarım projelerine odaklanır.

Braintrust Coin Nedir, Avantajları Nelerdir

Bu örnekler, büyük bir sigorta şirketi için bir sağlık sigortası alışveriş platformu oluşturmayı veya bir nakliye şirketi için beş tam donanımlı mühendisin istihdam edilmesini içerebilir. Ayrıca Braintrust; Apple başta olmak üzere, Facebook, Google, Amazon ve daha fazlası gibi şirketlerden en iyi teknoloji yeteneklerini çekiyor.

BTRST Coin Nasıl Alınır?

Btrst Coin Nasıl Alınır

BTRST coin henüz 15 Eylül 2021 tarihinde CoinMarketCap üzerinde listelenmeye başlamış bir kripto paradır. Bu durumda BTRST coin hangi borsada sorusu merak edilmektedir. Kripto para şu anda yalnızca Uniswap (V3) platformunda işlem görmektedir. Kripto paranın gelen haberlere göre ilgili birim Coinbase Pro’dan satın alınabilecek.

15 Eylül Çarşamba gününden itibaren, BTRST’nin Coinbase Pro’ya gelen transferlerini kabul edeceğini duyuran borsa, likidite koşullarının karşılanması durumunda alım satım daha sonra başlayacak. Söz konusu kripto para Coinbase üzerinden BTRST-USD, BTRST-USDT, BTRST-EUR, BTRST-GBP ve BTRST-BTC işlem çiftleri ile kullanıma açılacak. Borsa söylemlerine göre; BTRST, Coinbase.com’da veya mobil uygulamaları aracılığıyla henüz mevcut değildir. Bu destek eklendiğinde borsa ekibi ayrı bir duyuru yapacak.

BTRST Coin Fiyatı

BTRST fiyatı şu anda 26.25 dolardan işlem görmektedir. Son 24 saatte henüz yükseliş göstermeyen kripto para, 15 Eylülde piyasaya sürülmüş bir kripto olarak karşımıza çıkıyor. Söz konusu kripto paranın piyasa değeri $340,178,466 civarında olurken, 24 saatlik hacmi ise $1,121,912 tutarındadır. BTRST’nin bilinen dolaşımdaki arz miktarı 16,560,446 BTRST’dir.

BrainTrust Coin Yorum ve Güncel Grafiği

Braintrust Coin Yorum Ve Güncel Grafiği

Braintrust coin yorum ve öngörülerine geçmeden önce, kripto paranın güncel grafiğini incelemek gerekiyor. Henüz oldukça yeni olan kripto paranın, geçmiş durumuna ilişkin bir veri bulunmamaktadır. Grafikte görülen 15 Eylül tarihli grafikte ise, söz konusu kripto paranın, saatler içerisinde 12 dolardan 40$ civarına ulaşabildiğini görmekteyiz.

Kripto para birimi şu anda 26 dolardan işlem görüyor. Uzmanların tecrübelerine göre, söz konusu kripto para ilerleyen birkaç gün içerisinde Coinbase listelemesi ile birlikte de daha bilinir hale gelebilir. Aynı oranda fiyatında artış meydana gelebilir.

Braintrust Coin Geleceği

BTRST coin geleceği, birçok uzman analiz sistemi tarafından açıklanıyor. Bu analizlerden öne çıkan ise CoinCheckup platformunun yorumu olmakta. Analiz şirketinin yorumlarına göre BTRST coin hakkında şu an için temkinli olmakta fayda var. Zira kripto para birimi oldukça yeni. Ancak projesini incelediklerinde, kripto paranın geleceğe yönelik işlevlerine dikkat çeken şirket, BTRST ağının performansına bağlı olarak kripto paranın gelişeceğinden emin.

 

Coinbase Borsası Nasıl Kullanılır? Coinbase Türkiye Kullanımı

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu