AnalizBlockchainNasılNedir

Decubate Coin (DCB) ile Uzun Vadeli Yatırım

5
(5)

Decubate Coin (DCB)

Decubate Coin (DCB), piyasaya arz edildiği tarihten itibaren kullanıcıların belki de en sevdiği token oldu! Bunun sebebi ise yatırımcılarına her işlem için sunduğu hediye tokenlar ve NFT‘ler! Evet doğru duydunuz bu token, gelişmesi için destek olan kullanıcılara kendi yöntemi ile teşekkür ediyor.

Kendisinden hediye kutusu olarak bahsetmek pek de yanlış bir tanım olmaz. Zira, bu platform üzerinden gerçekleştirilen her işlem için uygun bir ödül var. Peki ama bu coin neden bu kadar armağan sunuyor? Bahsettiğimiz bu Decubate nedir, ne işe yarar gelin avantajlarını beraber inceleyelim.

Decubate Coin Nedir?

Decubate Coin, likidite akışını kolaylaştırırken aynı zamanda farklı blockchainler üzerinde işlem görebilen bir token. Ayrıca Decubate Coin, yatırım yaparken de kullanıcılarına kazanmalarını taahhüt ediyor!

DCB ile sembolize edilen token, kripto para borsası içinde gördüğü eksiklikleri tamamlamak üzerine geliştirildi. Bu tamamlamaları yaparken de kullanıcıları da bu gelişime ortak etmeyi hedeflediler.

Özellikle kullanıcılara sunduğu ödüllerle dikkat çeken Decubate Coin, kullanıcıları aktif biçimde projeye dahil ediyor. Bu nedenle de farklı blockchain ağlarında işlem görmesi oldukça doğal bir nitelik. Sahip olduğu alt yapının ulaşımının kolay olması da bu amaca hizmet ediyor.

Toplam arzı 1 milyar olan tokenın dolaşım arzı 8,5 milyon. Bu tokenın ön satışı Trompad, BSC Pad, Paıd Ignıtıon’da gerçekleşti. Şu an 0,063706 dolar üzerinden işlemleri gerçekleştiriliyor.

Decubate Coin Neden Farklı?

Decubate Coin Neden Farklı

Decubate Coin kripto para piyasası içindeki projelerin yetersiz kaldığını düşünerek hayata geçirilmiş bir token projesi. Kripto para piyasasında  artan talep ve rekabet sonucunda blockchain kalitesinin düştüğünü düşünmeleri token’ın temelini  oluşturuyor.

Blockchain ağlarının taahhütlerini yerine getirememesi ve ürünlerinin yetersiz kalması da piyasada gördükleri bir diğer boşluk. Ani bir talep yükselişi ile karşılaşan platformların veriminin düşmesi, yeni bir blockchain ağına ihtiyacı doğurdu.

Decubate Coin, kaynak ve topluluk katılımını adil ve eşit biçimde ödüllendirmeyi misyon edinmiştir. Farklı projelere verdiği destekle öne çıkan bu token, kullanıcı yorumlarını da önemsiyor. Kuluçka programına girmeye hak kazanan her projeyi yoruma açık bir hale getiren Decubate, bu projenin geliştirilmesine destek olan kullanıcılara farklı ödüller sunuyor. Projeler üzerinden değerlendirme aşamasına dahil olan kullanıcılar platform üzerinde token kazanıyor. Ayrıca güvenlik açığı bulmak, projeyi eleştirmek gibi destekler de ödüllendirilen katılımlardan. Ayrıca sunulan ödüllerin kullanım alanları da Decubate tarafından sunuluyor.

Token projeleri kuluçka programına nasıl giriyor? Decubate Coin, geliştirmeye başlayacağı tokenları sergiler. Ardından kullanıcılar kuluçka programına alınacak projeyi belirler. Tahmin edileceği gibi bu seçime katılmak da ödül kazanmak için yeterli.

Geliştirdiği özellikler ile itibar merkezi olmayı amaçları arasına almıştır. Diğer bir amacı ileriye yönelik kazançlı  yatırımlara destekçi olmak. Böylece bu projeler ile yatırımcılar arasında bir köprü görevi kurmayı amaçlıyor.

DCB birimlerini platform içinde kilitleyerek pasif kazanç elde edilmesi de mümkündür. Oldukça geniş bir blockchain ağına sahip olması da geniş kullanıcı kitlesine ulaşımını sağlıyor. Ulaşımının kolay ve pratik olması da bu platformun bir başka avantajı oluyor.

Decubate Coin Geleceği

Decubate Geleceği

DCB, farklı avantajları ve fırsatlarıyla da cazip bir token. Şu an 0,063139 dolar üzerinden işlem görüyor.

DCB, özellikle uzun vadeli yatırımlar için tercih edilen bir token. Çünkü bu platform üzerinde yapılan değerlendirmeler ve gelişmeler kullanıcı yorumlarına ve beğenilerine dayanıyor. Birlikte b token nasıl bir yol izleyecek takip edelim, görelim.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 5

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu