AnalizKimdirNasılNedir

Türk Kuruculardan Yeni Proje Kitsune Token Analizi

5
(2)

Kitsune Token

Kitsune Token geçtiğimiz haftanın en çok merak edilen projesi! Projenin amacı,geleceği de merak edilen konular arasında. Gerçekten kripto dünyasına şimşek gibi inen bu Kitsune Token nedir, nasıl satın alınır?

Adından bir süre daha bahsedeceğimiz bir projesi olan bu coin için ilginç bir yol haritası izliyor demek pek de yanlış olmaz. Gelin birlikte bu token projesini inceleyelim.

Kitsune Token Nedir?

Kitsune Token geçtiğimiz günlerde yayınlanana bir token projesidir. Yaratıcı ekip üyelerinin beş Türk kurucudan oluştuğu söyleniyor. Bu projeye ait olan coin PancakeSwap üzerinden satın alınıyor.

Son zamanlarda sık sorulan soruların merkezinde olan token 13 Kasım tarihinde yayınladı. Sosyal medya hesaplarının ve web sayfalarının yeni olması ise aklımıza şu soruyu getiriyor; Kitsune Token güvenilir mi?

Kitsune Token Gerçek Mi?

Ki̇tsune Token Gerçek Mi

Kasım ayında yayınlanan bu token projesi pek çok açıdan dikkat çekiyor. Özellikle telegram grupları üzerinden aktif faaliyet gösteren kullanıcılar da token kadar dikkat çekici.

Biliyoruz ki bir token projesi yayınlanmadan önce sosyal platformlar üzerinde gerekli hazırlıkların yapılması gerekiyor. Gerçekleştirilen bu tanıtım aşamaları hem projesi tanıtıyor hem de üvenilirliğini kanıtlıyor. Böylelikle piyasaya sürülen token, kendisine belli bir yatırımcı buluyor.

Örneğin twitter hesabından token projesi ile ilgili tanıtımların yapılması ve proje hakkında bilgi verilmesi gerekiyor. Ayrıca hazırlanan web sitesi de olmalı. Bu iki öncelikli tanıtım yolu bir projenin enine boyuna araştırılması için gereken bir faktör.

Yeni bir proje olmasına rağmen telegram grupları aktif olarak genişlemeye devam ediyor. Dolayısıyla kendisine bir şekilde yatırımcı topluyor diyebiliriz.

Kitsune Token Güvenilir Mi?

Kitsune Token Güvenilir Mi

Kitsune Coin, hakkında detaylı bilgi istenen ve analistlerden tanıtımı istenilen bir proje. Ancak yapılan çalışmalar ve ardında güçlü bir dayanak olmaması akıllarda soru işareti bırakıyor. İlk bakışta donanımlı ve kurulumu sağlam bir proje gibi görünebilir. Ama coin projesi detaylı incelendiğinde detaylar kafa karıştırıyor.

Özellikle üretim takımında bulunan kurucu isimlerin sosyal medya hesapları incelendiğinde detaylı bilgilerin yer almayışı oldukça güven sarsıcı bir olay. Ekip üyelerin sosyal hesaplarının yeni aktif hale gelmesi, eski hesapların da yakın tarihte kullanılma başlanması da kripto para tarihinde olmaması gereken bir durum.

Kitsune projesinin Cloud protokol adında bir protokol tarafından desteklendiğini ifade eden kurucular sayfalarında bu sertifikayı da sergiliyor. Ancak bu protokol hakkında pek fazla bilgiye sahip olunduğu söylenemez. Bu nedenle bu protokol de yatırımcılar için elle tutulur bir unsur olmuyor.

Kitsune Coin ile Cloud protokolünde sergilenen diğer coin projelerine göz atıldığında bu projelerin ömürlerinin oldukça kısa olduğu da göze çarpıyor. Bu coinler yer aldıklar borsa liselerinde epey düşük fiyatlarda yer alıyor ve düşmeye devam ediyor. Kimisi de listelerde yer aldıktan kısa bir süre listelerden kaldırılıyor.

Detaylı inceleme yapıldığında da token hakkında işlem hacmi, değeri nedir gibi bilgilere de ulaşılamıyor. Yeni yayınlanan bir proje olmasına rağmen scam olma ihtimalinin yüksek görüldüğü bir proje olduğunu hatırlatma fayda var. Yani şu an yalnızca telegram grubu üzerinden tanıtılan Kitsune Token projesi bazı konularda sınıfta kalıyor gibi görünüyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 2

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu