AltcoinNedirRehber

Super Floki Coin (SLOKI) Nedir? SLOKI Yorumu ve Geleceği

5
(1)

Super Floki Coin, son dönemin çeşitli meme tokens furyasına dahil olmuş bir kripto paradır. Bu kripto para dünyasına katılan SLOKI, adını Elon Musk’tan aldığını iddia etmektedir. Küçük yavru bir köpek temsiliyle piyasaya çıkan SLOKI, yazının hazırlandığı sırada %38 oranında yükselerek çıkış göstermiştir.

Bizlerde bugün, şaka tokenlerinin arasına katılan bu coin’i yakından tanıyacağız. Özellikle; Sloki Coin nedir? Sloki nasıl alınır? SLOKI yorumları, geleceği ve fiyat tahminlerini detaylıca aktardık. İşte SLOKI’nin dünyası…

Super Floki Nedir ve Nasıl Çalışır?

Super Floki Nedir Ve Nasıl Çalışır

Super Floki, yazının hazırlandığı sırada marketlerde en çok aranan kripto para olmayı başarmış bir birimdir. Şu anda %38 oranında artışla yatırımcıları ile buluşmaktadır. SuperFloki AutoBoost Protokolü, sistem içi istikrarı korumak için hacme göre ayarlanan değişken geri alımlar yapmak amacıyla, matematiksel olarak oluşturulmuştur.

AutoBoost, son 24 saat içindeki işlemlere göre değişiklik gösterir ve hacme göre ayarlanmaya devam eder. AutoBoost, SLOKI Token ile her alış-satış gerçekleştiğinde değişken miktarları da otomatikman geri satın alacaktır. Bu durum, yalnızca standart bir geri alım sisteminden daha güçlüdür. Zira türünün tek örneği bir işlev olmaktadır.

Super FLoki Coin Nedir? Super Floki, ismini Elon Musk’ın bir Tweet’inde bahsettiği “Floki”den almıştır. Bilindiği üzere Elon Musk, bir tweet’inde, Floki coin’e atıfta bulunmuştu. Aynı durum Floki Shiba ve Floki Inu coin’lerinin rağbet görmesine sebebiyet verdi. Bu furyanın halen sıkı takip edildiğini söyleyebilmekteyiz.

Super Floki Coin (SLOKI) Nasıl Alınır?

Super Floki Coin Sloki Nasıl Alınır

Super Floki, yazının hazırlandığı sırada yalnızca PancakeSwap borsasında listeleniyor. Pancake Swap üzerinden kripto parayı satın almak isteyenler, aşağıdaki adımları takip ederek, SLOKI ticaretine başlayabilir.

  1. Birimi satın almak için bir Metamask ya da Trust Wallet cüzdanını, PancakeSwap borsasına bağlayın.
  2. Binance Smart Chain ağının cüzdanınızda tanımlı olmasına dikkat edin.
  3. Cüzdan işlemleri bittiğinde Binance hesabınızdan BEP-20 ağında BNB transferi gerçekleştirerek Trust Wallet’a ya da Metamask cüzdanınıza yollayın.

Tüm bu işlemlerin ardından birimi PancakeSwap üzerinden BNB kullanarak SLOKI/WBNB ya da SLOKI/USDT paritesinden satın alabilirsiniz.

SLOKI Coin Fiyatı

SLOKI fiyatı yazının hazırlandığı sırada 0.000000000021$ bandında işlem görmektedir. Bu rakam son 24 saatte %38 oranında artmıştır. Coin’in piyasa değerine ilişkin bir veri bulunmazken, son 24 saatlik hacmi 313 bin dolar seviyesindedir. Tamamen seyreltilmiş piyasa değeri 2.089.232$’dır.  Maksimum arzı 100 katrilyondur ve dolaşan arzına ilişkin veri bulunmamaktadır.

SLOKI Coin Yorumu ve Güncel SLOKI Grafik

www.coinkolay.com

Sloki Coin Yorumu Ve Güncel Sloki Grafik

SLOKI coin, Temmuz 2021 tarihlerinde piyasaya sürülmüş bir şaka token’idir. Token’in tüm zamanları içeren grafiğinde, Bitcoin hareketine bağlı olarak, Ağustos 13 – 15 tarih aralığında yükselişe geçtiğini görebilmekteyiz. Aynı şekilde ATH değerini de bu tarihlerde almıştır.

Ancak bol sıfırlı bir kripto para olan Sloki coin yorumu için pek iç açıcı yorumlar yapılmamaktadır. Bazı kripto para analiz sistemlerine göre, SLOKI yıl sonuna kadar piyasadan kaybolacak ve silinecektir. Birtakım yatırımcılar ise, SLOKI’nin BTC’yi takip edeceğini ve o düşmediği sürede SLOKI’nin piyasadan silinmeyeceğine yönelik tahminleri bulunmaktadır. Bu yorumlar ışığında portföyünüz için en gerekli kararı sizler alabilirsiniz.

Super Floki Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Tahminleri

SLOKI Coin grafik verileri, yazının hazırlandığı sırada bir rallinin meydana geldiğini apaçık gözler önüne seriyor. Öte yandan uzman analiz sistemler, Sloki Coin geleceği için birtakım yorumlarda bulunuyor. Popüler analiz sistemi Digital Coin Price, 2023 yılına kadar SLOKI’inn kademeli olarak yükseleceğini öngörüyor. Gelecekte en yüksek fiyat değerinin ise $0.0000000001 civarında olması bekleniyor.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu