Genel

OMG Coin Yüzde 390 Arttı, Bundan Sonraki Hedefi Ne?

0
(0)

OMG coin son dönemde başarılı bir işe imza attı. Arbitrium, Optimism ve daha bir çok ölçeklendirme çözümü kripto para ağlarına dahil oldu. Bunu gerçekleştiren son coin ise OMG Network (OMG) oldu.

OMG genel olarak Ethereum’un ölçeklenebilirliğini iyileştirme için geliştirilen proje bugünlerde oldukça ilgi görüyor ve bir layer2 çözümü olarak başarılı şekilde seyrediyor. Son olarak %390 oranında artış kaydeden OMG’yi hangi seviyeler bekliyor? İşte OMG coin yorum ve tahminleri…

OMG Network Yükselişi ve Nedenleri

OMG Network kısa süre önce Enya ile ortaklık kurmuştu. Boba ağının geliştiricisi olarak bilinen Enya, bu ortaklık ile gas ücretlerini düşürmeyi amaçlıyor. Ayrıca işlem hacmini iyileştirmeyi ve akıllı sözleşme yeteneklerini çoğaltmayı hedef ediniyor.

Omg Network Yükselişi Ve Nedenleri

OMG coin yükselişi, bahsi geçen ortaklıktan etkilendi ve hızla yukarılara tırmandı. Nisan ve Mayıs aylarında sağlam çıkış yapan OMG, piyasanın genel düşüşünden o dönemlerde bir hayli etkilendi. Temmuz ayında yükselişe geçen fiyat o tarihlerden bu yana kadar %390 arttı. Bu haftadaki seyri ise, fiyatın yukarı yönlü yönelimi ile ciddi ivme kazandı ve son yılın zirve noktası aşıldı.

OMG İçin Yükseliş Devam Eder mi?

Herhangi bir kripto para fiyatı ve o kripto ile etkileşime giren cüzdanların sayısı, DAA grafiğinde izlenebilir. Bu grafikler bizlere aktif adreslerdeki düşüş ve artış eğilimlerini ve fiyat üzerindeki baskıları verir.

Omg İçin Yükseliş Devam Eder Mi

Yukarıdaki görselde de görüldüğü üzere, OMG için aktif adresler düşüş gösteriyor ve bu da fiyat üzerinde baskıya yol açıyor. OMG için yükseliş hareketi bu sebeple uzun süreli olmayabilir. Önce bahsi geçen olumsuzlukların ortadan kalkması gerekecektir. Buna ek olarak alıcıların OMG token için ilgisinin azalması da fiyatı aşağılara çekebilir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu