AltcoinBlockchainNasılNedir

Mirror Protocol (MIR Coin) Sayesinde Tesla’ya Ortak Olabilirsiniz

5
(1)

Mirror Protocol (MIR Coin)

Mirror Protocol (MIR Coin) ile gündelik hayatınızdaki faaliyetlerinizi finanse edebileceğinizi biliyor muydunuz? Hayır mı? Gelin ve yenilikler sunan bu token projesi ile tanışın.

Kripto para borsası her geçen gün kendisini geliştirmiş ve piyasadaki eksikleri tamamlamış bir proje kendisine gündemde yer buluyor. Tıpkı MIR Coin gibi projeler ise yatırımcıları heyecanlandırmaya yetiyor.

Mirror Protocol olarak da tanınan bu proje sayesinde sizin de tanınmış şirketlerin hissesinde pay sahibi olabileceğinizi biliyor muydunuz? Doğru duydunuz siz de yaptığınız yatırımlarla kazanırken aynı zamanda köklü ve ünlü şirketlerin hisse değerlerine sahip olabilirsiniz.

Güvenliği ve hızı vadeden bu Mirror Protocol nedir gelin birlikte inceleyelim.

Mirror Protocol Nedir?

Mirror Protocol Nedir

Mirror Protocol olarak adlandırılan protokol büyük şirketlere ait hisselerin kripto borsaları aracılığıyla satın almanızı sağlar. Yerel borsalarda aktif olarak işlemlerde kullanılmaktadır. Kendisine has bir alt yapıya sahip bu protokol anlaşmalı olduğu köklü şirketlerle desteklenmektedir.

Şirketlerin bu protocol ile hazırladığı coin birimlerine yatırım yapılıyor. Bu protocol aracılığı ile Microsoft, Tesla. Amazon gibi büyük şirket hisselerinden satın alma imkanı sunuyor. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan bu proje pek çok avantaj da sunuyor.

Bu borsalarda yapılan yatırımlar kısa zamanda daha yüksek kar elde edilmesini sunuyor. Ancak bu yatırımlar genel olarak 5 10 yıllık vade sürelerine sahip. Stake etme özelliği ile pasif kazançlar elde edilebiliyor.

MIR Token bu protokolün yerel kripto para birimidir. Stake özelliği MIR üzerinden yapılıyor. Ayrıca dolar üzerinden de stake etme özelliği kullanılabiliyor. Ethereum alt yapısına sahip olması da güvenlik açısından oluşan soru işaretlerini yok ediyor.

Avantajları Neler?

 • Güvenilir alt yapısı ve destekleyici firmaları ile kaliteli bir ödeme gücü sunuyor.
 • Yüksek hıza sahip olması sayesinde diğer ortamları da birbirine bağlıyor.
 • Merkeziyetsiz bir platform olması ilerleyen süreçte yenilikçi olunmasına olanak sunuyor.
 • Gündelik hayat içerisinde de geniş bir kullanım alanına sahip olması cazip bir konuma getiriyor.
 • Sunduğu çözüm önerileri ile öne çıkarken işlevselliği ile yatırımcılardan tam not alıyor.

Dezavantajları Neler?

 • Sahip olunan MIR Coin değerlerinin güvenliğine dikkat edilmesi gerekiyor. Bu nedenle donanım cüzdanları sahip olunması gereken bir unsur halini alıyor.
 • Çoğu yatırımcı tarafından risk sınıfına dahil olan bu coin ani düşüş ve yükselişe neden olan bir grafiğe sahiptir.

MIR Kripto Parası Nasıl Alınır?

Bu kadar avantajlı sunulan bu kripto para nasıl alınır?

 • İlgili borsaya giriş yapılıyor. Bunu borsanın uygulaması üzerinden veya web sayfası üzerinden gerçekleştirmek mümkündür.
 • İlgili borsada üyelik kaydı oluşturuluyor. Şayet üyelik varsa giriş yapılması yeterlidir.
 • Üyelik etkin hale getiriliyor ve ilgili para biriminden transfer yapılıyor.
 • Arama sekmesinden MIR Coin aratılıyor ve istenilen miktarda coin satın alınıyor.
 • Tüm işlemler sonlandıktan sonra olası aksiliklere karşı MIR Token donanım cüzdanında saklanmaya elverişlidir.

Gelelim bir diğer önemli konuya. Peki MIR Coin hangi borsada yer alıyor?

 • Binance
 • BitForex
 • BitGlobal
 • Flybit

MIR Token Yorum ve Geleceği

Mir Token Yorum Ve Geleceği

MIR Token sunduğu avantajları ve seçenekleri ile ilgi gören bir altcoin projesi. Piyasadaki işlem hacmi ve istikrarlı yükselişi ile uzun bir süre kullanıcılar tarafından sevilen bir token olmuştur. Nisan ayından yakaladığı ATH değerinden sonra Temmuz ayında ayı dönemine girerek hızlı bir düşüşe geçmiştir. Ancak yakın geçmişte kayıplarının üzerini kapatmaya çalıştığını görüyoruz.

Sangyeone, Tire Head, Somoon ve HASOL gibi iş birlikleri MIR Token projesini güçlü bir konuma yerleştirmiştir. Gündelik hayatta da ödeme kolaylığı sağlaması gibi avantajları göz önüne alındığında ödeme kolaylığı sunan bir projedir.

Piyasada yerini aldıktan sonra ATH değerini 2021 yılının Nisan ayında 12.90 $ üzerinden yakalamıştır. Ancak bu ani sıçrayışın ardından ayı dönemine girmiştir. 1,40 $ ten piyasaya giriş yapan bu token şu an 2,51 $ üzerinden işlem görüyor. Önümüzdeki dönemde Miror Protocol bu konuda ne denli başaralı olacak göreceğiz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 1

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu