GenelAnaliz

Kripto Para Analizi: DOGE ve SHIB İçin Analist Uyardı!

0
(0)

Kripto para analizi ile tanınan Ali Martinez, DOGE ve SHIB için kritik noktalara değindi. Popüler analiste göre; SOGE ve Shiba Inu kripto paraları, yeni bir düşüş trendini başlatabilir. Bu durumu belirleyecek önemli bir destek seviyesi yeniden test edilebilir, denildi.

Her iki kripto paranın geçmiş verilerine baktığımızda, ikisinin de Bitcoin yükselişlerinden fazla etkilenmediğini söyleyebiliriz. Ayrıca Dogecoin ve Shiba, sosyal katılım metrikleri incelendiğinde Mayıs ayından bu yana düşüş gösteriyor. Analiste göre DOGE şimdi zayıf bir destekte bulunuyor. 0.17$ civarını retest etmeye hazırlanıyor olabilir. Aynı şekilde SHIB 0.00000582$ civarına geriliyor ve düşüşe hazırlanmaya başlayabilir.

Dogecoin Analizi: Bu Seviyelere Dikkat

Dogecoin Analizi Bu Seviyelere Dikkat

Analistin paylaştığı Dogecoin analizi verilerine göre şaka tokeninin son 5 aydır fiyat hareketi oldukça durgun. Bu durumu değerlendiren analist, 0.17 dolarlık destek hattına dikkat çekiyor. Bu destek seviyesi herhangi bir düşüşü göğüslerse, düşüş meydana gelebilir. Öte yandan günlük grafikte azalan bir üçgen oluşumu göze çarpıyor. Üçgen hipotenüsünün 0.26$ yukarısına yakın mum kapatması, 0.41 dolara doğru yükselişi tetikleyebilir. Yine de analiste göre, desteğin DOGE’nin 0,04 dolara düşmesi muhtemel ve yatırımcıların üçgenin x eksenini 0.17$ civarında izlemesi gerekiyor.

Shiba Coin Analizi: SHIB İçin Dip Seviyeler Yakın

Shiba Coin Analizi Shib İçin Dip Seviyeler Yakın

Shiba Inu uzun süredir durgun seyrini sürdürmekte. Fiyatı günlük grafikte paralel bir kanal oluşumu veriyor. SHIB, 5 Haziran tarihinden bu zamana kadar kanalın üst ya da orta sınırına yaklaştığında fiyatları alt çubuğa iten bir reddetme ile karşılaşıyor. Bu nedenle kayda değer bir yükseliş gösteremiyor.

Yakın zamanda üst kanal çubuğuna ulaştı ancak oradan da ret yedi ve şu anda orta kısımlarda konsolide oluyor. Analiste göre Shiba bir süre daha 0,00000582$ civarında seyredebilir. Bu alanın altında kritik bir mum kapanışı, fiyatı %36 oranında düşürebilir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu