AltcoinAnaliz

KEEP Coin Geleceği: 2021 – 2025 | Keep Network Tahmini

3
(6)

Keep coin ve protokolü; güvenilir, adil, şeffaf ve merkeziyetsiz olmayı amaçlayan bir kripto para projesidir. Proje 2020 yılında piyasaya sürülmüş ve çıktığı ilk dönemlerde oldukça ilgi görmüştür. Kripto paranın tüm zamanlara ait en yüksek değeri ise yine bu zaman aralıklarında görülmüştür.

Keep Network’ün işleyişi, diğer Blockchain projelerinden farklı şekilde çalışmaktadır. Bu protokol, genel bir blok zincirindeki uygulamaların ve kullanıcıların verilerini özel olarak Keeps olarak adlandırılan zincir dışı kaplarda aktarmalarını ve saklamalarını sağlar. Bu işleyişi sebebiyle Keep adını almasının bundan kaynaklandığı düşünülmektedir.

Kripto para birimini kısaca bu şekilde açıklarken, okuyucuların aklında KEEP’e dair soru işaretleri belirebilir. Bizler de bugün KEEP’i daha yakından tanıma amacıyla kripto para birimini detaylıca ele aldık. İşte Keep Network’e dair merak edilenler…

KEEP Coin Nedir ve Nasıl Çalışır?

Keep Coin Nedir Ve Nasıl Çalışır

Yatırımcılar Keep token nedir başlığını sıkça araştırmaktadır. Peki, Keep Network nedir? Keep birimi, Keep Network’e bağlı olarak çalışmaktadır. Keep protokolü, verileri gizli tutma özelliğine sahip bir gizlilik çözümü ağı olarak tasarlanmıştır. Veriler, Keep ekibinin erişemeyeceği merkezi olmayan Keep’lerde güvenli bir şekilde saklanır.

Keep protokolü, sözleşmelerin yönetimini ve özel bilgilerin kullanımını sağlarken, kamuya açık bir zincire maruz kalmasını önleyecek şekilde oluşturulmuştur. Bunu başarmak için Keep, Eliptik Eğri Dijital İmza Algoritması (ECDSA) adı verilen bir algoritma kullanır. En iyi borsalar ve cüzdanlar çoğunlukla denetlenen bu algoritmayı kullanır.

Keep coin (KEEP), izinsiz ve sansüre dayanıklı olacak şekilde oluşturulmuştur. KEEP token sahipleri, tBTC’yi tam ağ düğümünü çalıştırmaya benzer şekilde çalıştırabilir. Bir staker’sanız, tBTC’deki imzalayanlar, işlevlerini yerine getirmek için ETH ve Keep’i stake eden staker’lar olduğundan, oynamanız gereken daha büyük bir rol vardır. Ağda yer alan paydaşlar görevlerini yerine getirdiklerinde ise KEEP token ile ödüllendirilirler.

Keep Coin Ne Zaman Çıktı?

Keep coin kurucuları kimdir? Token’in kurucuları Corbin Pon ve Matt Luongo’dur. İkili, protokolü 2017 yılında oluşturmuştur. İkisi de birlikte başladıkları Fold adlı bir Bitcoin alışveriş uygulamasında çalışmışlardı. Fold’da Ethereum ağında daha iyi gizlilik ihtiyacını karşılayacak bir proje oluşturma fikrini ortaya attılar.

Keep Coin Ne Zaman Çıktı

Bu, blockchain uygulamalarının özel verilere erişmesini ve saklamasını sağlayan yeni bir veri katmanının oluşturulmasına yol açtı. Keep olarak bilinen yeni kurulan protokol ise, bu özel verileri depolamak için zincir dışı kaplara sahiptir. Keep CoinMarketCap verilerine göre 14 Mayıs 2020 tarihinde marketlerde listelenmeye başlamıştır.

Keep Network Coin Nasıl Alınır?

Keep Network Coin Nasıl Alınır

Keep 22 Ekim itibariyle birçok borsa üzerinde listelenmektedir. Peki, Keep Coin Binance üzerinden satın alınabilir mi? Evet, KEEP uzun süredir Binance bünyesindedir ve buradan ticareti gerçekleştirilebilir. Binance’ı tercih edecek bireyler şu pariteleri kullanarak ticarete başlayabilir: KEEP/USDT, KEEP/BUSD ve KEEP/BTC.

Binance dışında farklı borsa kullanmak isteyen bireyler aşağıdaki borsalardan birini seçebilir.

  • Gate io
  • KuCoin
  • Kraken
  • Uniswap
  • LBank
  • Paribu

Yukarıdaki borsaları tercih edecek bireyler, borsalara öncelikle kayıt olmalı ve hesap onayı işlemlerini tamamlamalıdır. Bu işlem her borsa için geçerli olabilir. Onay işleminin ardından ilgili borsaya para gönderme işlemi yapabilirsiniz. Yukarıdaki borsalardan Paribu’yu tercih ederseniz KEEP’i TL çiftinden satın alabilir ve Paribu’ya bankanız aracılığı ile para gönderebilirsiniz.

Keep Coin Fiyat Ne Kadar?

Paribu verilerine göre KEEP şu anda 7.030 TL civarında seyretmektedir. Bu rakam Binance verilerine göre 0.73$’a tekabül ediyor. Kripto para son 24 saatte %4.66 oranında düşüş göstermiştir. Toplam piyasa değeri ise 427 milyon dolardır.

Keep Network Yorum ve Grafiği

Keep Network Yorum Ve Grafiği

Uzmanların Keep coin yorumlar ve öngörülerine göre KEEP şu sıralar bir düzeltme aşamasındandır. Kripto paranın uzun vadede yükselebileceğini düşünen analistler, 2021 yılı sonuna kadar ufak çaplı yükselişlerin olacağını öngörmekteler. Bununla birlikte tüm zamanları içeren grafiğinde de görüldüğü üzere KEEP Ekim ayında oldukça hacim değerini artırmıştır. Geçen aylarda bile bu kadar hacim kazanmayan KEEP’in ilerleyen günlerdeki seyri merak ediliyor. Uzmanlar ise KEEP’i uzun vade için değerlendiriyor. İşte uzmanlardan KEEP tahminleri

Keep Network Coin Geleceği ve Fiyat Tahminleri

Keep Network Coin Geleceği Ve Fiyat Tahminleri

Keep Network yerli yatırımcılar tarafından sıkça araştırılmaktadır. Son zamanlarda birçok yatırımcıyı şaşırtarak BTC hareketine bağlı olarak yükselen KEEP, uzmanların yorumlarına göre değerlendirildi. İşte farklı analiz sistemlerinden 5 yıllık KEEP tahminleri…

Keep Network Geleceği 2021

WalletInvestor sistemine göre KEEP yükselmesi oldukça güç olan bir kripto para ve 2021 yılı sonunda 0.290$ civarına gerilemiş olacak. Price Prediction sistemine göre 2021 yılı sonunda 0.75$ olacağını öngörmekte.

Keep Network Coin Geleceği 2022

Keep için tahminlerini aktaran DigitalCoinPrice şirketi, 2022 yılında görülecek ortalama fiyatın 1.41$ olduğunu söylüyor. Uzman analiz sistemi Price Prediction’a göre ise KEEP 2022’de en fazla 1.30 dolara ulaşabilir.

Keep Coin Geleceği 2023

Keep için tahminlerini aktaran DigitalCoinPrice şirketi, Keep coin haberlerinin fiyat seyrinde önemli olduğuna dikkat çekiyor. Sisteme göre KEEP 2023 yılında maksimum 1.77$ civarını görecek. Uzman analiz sistemi Gov Capital’a göre ise KEEP 2023’de 1.80 dolara ulaşabilir.

Keep Network Geleceği 2024 – 2025

Keep coin yorum ve öngörülerini aktaran WalletInvestor şirketi, 2024 yılında görülecek seviyenin daha da düşeceğini ve 0.15 dolara ineceğini öngörmekte. WalletInvestor’un aksine yorumlarını aktaran Gov Capital ise 2024 yılında ortalama fiyatın 2.14$’a ulaşacağını söylemekte. Şirketin 2025 yılı tahminine göre KEEP 3.09 dolara ulaşabilir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3 / 5. Oy sayısı: 6

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu