Altcoin

Katy Perry THETA Alacak! THETA Coin Geleceği Ne Olur?

0
(0)

Popüler şarkıcı Katy Perry, Theta coin ağı ile birlikte çalışmayı planlıyor. Söylenenlere göre Perry, bir dizi tahsil edilebilir kripto token ya da NFT projesi başlatacak. NFT’ler ise Theta Labs ile ortak şekilde üretilecek. Perry, anlaşmada var olduğunu ve Theta biriminden hisse alacağını duyurmuştu. Son dönemlerde ünlülerin NFT çılgınlığına katıldıklarını görüyorduk. Perry de bu kervana ortak oldu ve proje içerisinde aktif şekilde rol alacağını açıkladı.

Perry’nin yetenek ajansı Creative Artists Agency, popüler birim THETA için bir doğrulayıcı node (düğüm) olarak hizmet verecek. Anlaşmaya göre, Theta Labs’ın hisselerinden bir kısmını Perry alabilecek. Katy Perry NFT almak isteyen bireyler bugünden itibaren kayıt olabilecek. Tokenler, Perry’nin konutu olan “Play” ikametgâhı altında anılacak. Bunların yanı sıra içeriklerine dair bir bilgi henüz paylaşılmış değil.

Ünlü Şarkıcı THETA Projesi İle Çalışacak

Ünlü Şarkıcı Theta Projesi İle Çalışacak

Ünlüler son dönemlerde NFT çılgınlığı ile anılıyor. Bugün gelen haberle Katy Perry de NFT çalışmalarına başladı. Perry dışında; Mila Kunis ve Stoner Cats gibi aktrislerin de NFT odaklı bir animasyon dizisine katılacakları duyurulmuştu. NFT trendine dahil olan diğer ünlüler arasında; Paris Hilton, Lindsay Lohan, Snoop Dogg ve Grimes gibi popüler ünlüler de bulunuyor.

Son olarak Twitter CEO’su Dorsey de NFT çılgınlığına dahil olmuştu. Genellikle NFT ekosisteminde kazanılan gelirler hayır kurumlarına bağışlanmaktadır. Ünlüler tarafından kullanılmadığı söylenir. Katy Perry’nin projesinin de bu amaca hizmet edeceğine yönelik söylentiler bulunuyor. Bu durumun söz konusu kripto para biriminin gidişatını nasıl etkileyeceği ise merak ediliyor. Bu sebeple Theta coin yorumlar ve analizleri önem arz etmekte.

THETA Coin Nedir?

Theta Coin Nedir

Theta platformu, hem teknik hem de ekonomik çözümler sunmayı amaçlayan merkezi olmayan bir altyapıdır. THETA ise blokzincirin bir kripto para birimidir. Merkezi olmayan bu oluşum, video akışı ve dağıtımı için uçtan uca altyapı sunmaktadır. Platform ise kendilerini; “merkezi olmayan video dağıtımını desteklemek için tasarlanmış yeni, yerel bir blok zincir” şeklinde tanımlamaktadır.

Bu tanıma göre Theta; tüm paydaşları tamamen merkezi olmayan video dağıtımına katılmaya dahil etmek ve uzun vadeli sürdürülebilir bir teşvik mekanizması işlevinde çalışmak amacıyla kurulmuştur. THETA kripto parası ise piyasa sıralamasında ilk 20 birim içinde olan bir altcoindir. 2018 yılında Mitch Liu ve Jieyi Long tarafından kurulmuştur. Birimin toplam arzı 1 trilyondan fazladır ve günümüzde de popüler birimler arasında yer almaktadır.

THETA Coin Yorum ve Grafiği

Theta Coin Yorum Ve Grafiği

Yazının hazırlandığı sırada Theta birimi, 6.35 dolardan işlem görmektedir. Peki, Theta coin kaç tl? THETA şu anda 55,19 Türk Lirasına tekabül etmektedir. Tüm zamanları içeren grafiği incelendiğinde, başarılı birimin piyasaya ilk çıktığı dönemlerde 1 doların altında işlem gördüğünü söyleyebilmekteyiz. 2020 ve 2021 senesinde de hacim açısında daha fazla yatırımcıya ulaştığını ve yatırım faaliyetlerinde kullanıldığını söyleyebilmek mümkündür.

Theta’nın güncel fiyat yorumu için bir düşüş trendine girdiğini söyleyebiliriz. Özellikle 7.33 dolar bandındaki direnç noktasını yukarı yönlü kırmasıyla ufak çaplı yükselişler meydana gelebilir.

THETA Coin Geleceği

Theta Coin Geleceği

Theta birimi günümüz sorunlarına hem teknik hem de ekonomik anlamda cevap bulmayı arayan bir altyapıdır. Bu tanıma göre THETA’nın gelecek için de birtakım sorunlara çözüm bulup, piyasada kalabileceği merak edilmektedir. Birim en önemli alanlardan olan video sektörüne birtakım çözümler sunmayı amaçlamaktadır. Bu sebeple ilerleyen teknolojiyle kolay işlemler artsa da, hala bu tarz uygulamalara ihtiyaç duyulabilir.

Ayrıca proje sadece video kaynaklı sorunlara çözüm bulmak yerine, farklı sektörlere ya da farklı altyapılara odaklanarak da birtakım çözümler sunabilir. Bu sebeple Theta’nın bugün ve gelecek için her zaman gerekli olan bir proje olduğunu söyleyebilmekteyiz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu