AltcoinNedir

Floki Shiba Coin (FSHIB) Nedir? FSHIB Geleceği

0
(0)

Floki Shiba coin; zamanla daha aktif olacak şekilde geliştirilmiş, deflasyonist bir kripto para birimidir. Floki Shiba’nın ana birimi FSHIB olarak marketlerde listelenmektedir. Bütün Floki Shiba sahipleri cüzdanında tuttuğu Floki kadar otomatik ödül kazanmaktadır. Floki birimi aslında şaka tokeni olarak bilinmektedir. Dogecoin’in açtığı bu yoldan feyz alan proje geliştiricileri, cüzdanda FSHIB tutan kullanıcılarına ödüller verir. Bu sayede pasif gelir elde etmek mümkün hale gelmektedir.

Ayıca Floki Shiba ağında gerçekleşen işlemlerden, Floki sahipleri de kazanmaktadır. Her işlemden otomatik olarak %5 ücret kazanılabilir. Cüzdanında Floki tutan bireyler, bu sayede varlıklarının büyümesine şahit olacaktır. Floki Shiba topluluğu, yeni geliştirilmiş işlem hızlarını ve sevimliliğini göstererek babası olarak tabir edilen Dogecoin’i etkilemeye çalıştığını aktarmaktadır. Peki, Floki tam olarak nedir, nasıl alınır? İşte Floki Shiba detayları…

Floki Shiba Nedir, Nasıl Çalışır?

Floki Shiba Nedir, Nasıl Çalışır

Floki Shiba coin son dönemin popüler şaka tokenlerinden biridir. $FSHIB birimi kendilerini, zamanla daha az miktara ulaşacak deflasyonist bir kripto para birimi olarak tanımlamaktadır. Projeye katılan ve cüzdanında FSHIB tutan bireyler her işlemden belirli bir ücret kazanabilmektedir. Yol haritasını incelediğimizde ilk aşamada pek çok eylemi gerçekleştirebilmişlerdir.

Çekirdek geliştirme, pazarlama (reklam), airdrop, CoinGecko ve CoinMarketCap listelenmesi, Trust Wallet ve DappRadar entegrasyonları tamamlanmıştır. İkinci aşamada ise bir ortaklık kurarak FSHIB ağını geliştirmek istemektedirler. 3. Aşamada ise daha büyük ölçekli pazarlama stratejileri ile adını duyurmak ve dünyadaki köpekler için çeşitli faaliyetlerde bulunmak istemektedirler. Ancak Fshib coin haritasında gelecek projelerine ilişkin kayda değer bir amaç bulunmamaktadır.

Floki Shiba Coin Nasıl Satın Alınır?

Floki Shiba Coin Nasıl Satın Alınır

Floki coin hangi borsada, Floki Shiba nasıl alınır soruları son zamanlarda merak edilmektedir. Floki satın almak isteyen bireyler PancakeSwap ve LBanka borsalarını tercih edebilir. Ancak borsalarda belirtilen güven oylamasına göre bu kripto para birimi oldukça yeni olduğundan dolayı, yatırım süreçlerinde dikkat etmekte fayda vardır.

PancakeSwap üzerinden Floki satın almak isteyenler FSHIB/WBNB paritesinden işlem gerçekleştirebilir. Hesabınızda yeteri kadar BNB bulundurmanız halinde Floki ticaretine başlayabilirsiniz. LBanka tercih edecek bireyler bu adresten borsaya kayıt olarak FSHIB/USDT paritesinden birimin ticaretine başlayabilir.

Floki Shiba (FSHIB) Fiyatı

Floki Shiba Coin yazının hazırlandığı sırada 0.000000000249 dolardan işlem görmektedir. Son 24 saatte %28 değer kaybı yaşamıştır. Ancak LBank verilerine göre bu 7 Temmuz’dan 14 Temmuz’a kadar olan bir haftalık süreçte toplamda %429 oranında artış göstermiştir. Floki token son 24 saatteki hacmi ise 1,202,836 dolardır. Dolaşımdaki arzına ilişkin bir veri bulunmazken, toplam arzı 100 katrilyon olarak bilinmektedir.

Floki Shiba Yorum ve Güncel Floki Grafiği

Floki Shiba Yorum Ve Güncel Floki Grafiği

Floki Shiba güncel grafiğini incelediğimizde birimin son 2 gündür düşüş gösterdiğini görmekteyiz. Özellikle 7 – 8 Temmuz tarihlerinde hacim değerleri oldukça fazlayken şu sıralar bir düşüş olduğunu söyleyebilmek mümkün. İlerleyen dönemler için ise birime dair ilginin artabileceğine dair net bir bilgi verememekteyiz. Ancak Floki Shiba platformu, web sitelerinde yer alan bilgilere göre FSHIB Swap uygulamasını hayata geçirmeyi düşünmektedirler. Projeye göre bu yeni oluşan platformda PancakeSwap gibi çeşitli token’ların ticareti yapılabilecek.

Floki Shiba’ınn açıklamalarına göre FSHIB Swap merkezi olmayan bir borsa olarak faaliyet gösterecek. Sahiplerine herhangi bir BEP20 jetonu kullanarak başka bir jetonla değiştirme imkanı sunacak. Ayrıca sitede yer alan bilgilere göre borsa projesi, PancakeSwap tarafından da desteklenmektedir. Bu sebeple Floki coin yorum için, borsalarının faaliyete girmesiyle ilerleyen günlerde dikkat çekebileceğini söyleyebilmek mümkündür.

Floki Shiba Coin Geleceği

Floki Shiba geleceği açısından yapılan ortaklıklar, yenilikler ve girişimler oldukça önemlidir. Çünkü kripto para birimleri ne kadar faal kalırsa, o kadar ilgi alabilecektir. Floki’nin borsası, birimin değerlenmesi açısından olumlu olabilir.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu