Genel

Dogecoin Ağ Ücretleri İçin Kolları Sıvadı, Elon Musk Destekledi!

0
(0)

Birkaç gün önce yayınlanan habere göre Dogecoin ağı üzerindeki işlem ağı ücretleri düşürmek amacıyla çalışmalar yürütülüyor. Birçok kripto para gibi DOGE topluluğu için de bu konu tartışılmaktaydı. Artık DOGE’nin işlem ücretleri konusunda iyileştirme yapması, birçok uzman tarafından olumlu karşılandı.

GitHub’da yayınlanan bir blog gönderisinde, tasarlanan yeni sürümde çeşitli hataların düzeltildiğini ve ağın performansının birkaç hususta iyileştirildiği aktarılıyor. Doge geliştiricileri ise, tüm kullanıcıları bu yükseltmeyi uygulamaya çağırmakta. Geliştiriciler, böylece tüm ağın performansında artış olacağını aktarıyor. Söz konusu gelişme için Tesla CEO’su Elon Musk da birtakım açıklamalarda bulundu.

Elon Musk’dan Yükseltmeye Destek

Ünlü şirket Tesla’nın kurucusu olan Elon Musk, bilindiği üzere tam bir Doge hayranı. Ünlü iş adamı, Doge topluluğunu yeni yükseltmeyi mümkün olduğunda çok bilgisayara yayma çağrısını Twitter üzerinden destekledi.

Elon Musk’dan Yükseltmeye Destek

Bilindiği üzere Elon Musk, daha önceleri Doge’yi iyileştirmek amacıyla Doge topluluğu ile birlikte çalıştığını aktarmıştı. Popüler iş adamı, Twitter hesabından yayınlanan gönderiye “Önemli…” notunu düştü.

Dogecoin Haber: Yeni Güncelleme Detayları

Dogecoin gelişmelerine bir yenisi daha eklendi. Gelecek olan Doge güncellemesi, şu anki 1.14 güncellemesinin üzerine yüklenebilecek. Eski güncellemeyi kaldırmaya gerek olmayacak. Böylelikle yeniden dizine ekleme ya da yeniden indirme işlemlerine ihtiyaç duyulmayacak. Böylelikle kurulum daha rahat olacak. Ayrıca bu güncelleme ağ ücretlerinin düşürülmesinde önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Dogecoin Haber

Dogecoin Elon Musk arasındaki ilişki, kripto parayı 2021 yılı başından bu yana güzel seviyelere taşıdı. Ancak artık Dogecoin BTC yükselmelerine tepki vermiyor. Yeni gelen haberler ışığında, güncelleme gelmesi, kripto para açısından son derece önem arz ediyordu. Ayrıca işlem ücretlerinin azaltılması da ağda yeni düğümlerin oluşturulmasıyla daha hızlı şekilde yapılacak. Bu sayede DOGE kullanıcıları topluluğa hızla katılabilecek.

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu