AltcoinAnalizBlockchainCoinKolay Özel

Cardano Coin Uzun Vadede Ne Olur? Cardano Geleceği

0
(0)

Cardano Coin, son günlerde BTC düşüşlerinden bağımsız bir şekilde yükselmeyi başaran birimlerden biri durumunda. Özellikle 2021 yılının çok konuşulan kripto para birimlerinden olması sebebiyle de pek çok yatırımcı farklı birimlerden çıkıp ADA coine yöneldi.

MarketCap’te ilk 10 kripto para birimi listesinde 4. Olan ADA, Bitcoin’in dominance değerinin de düşmesiyle daha da artış yaşadı. Özellikle Bitcoin’den bağımsız bir şekilde fiyat hareketliliği yaşayan ADA yatırımcıların yüzünü güldürdü. Geçtiğimiz günlerde ise, popüler analist ve trader olan “Crypto Capo” ADA ile alakalı orta ve uzun vadeli tahminlerini aktardı. Başarılı kripto para biriminin geleceğine ilişkin de önemli çıkarımlarda bulundu. İşte o tahminler ve detayları…

Cardano (ADA) İçin Fiyat Beklentisi Ne Kadardır?

Cardano (Ada) İçin Fiyat Beklentisi Ne Kadardır

Cardano Coin fiyatı için tahminlerde bulunan Crypto Capo, fiyat hareketlerine ilişkin teknik analizlerini aktardı. Başarılı trader, ADA’nın orta vadede 3-4 dolar seviyelerine kadar yükselebileceğini açıkladı. Yazının hazırlandığı sırada ise popüler altcoin 2,21 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Capo’ya göre 3 – 4 dolar seviyeleri 2021’in ilk yarısının sonunda gerçekleşebilecek. Ünlü analist; yılın başından bu yana %1000 oranında artış göstermesiyle dikkatleri çeken ADA için, 2022 başına kadar ciddi oranda yükselebileceğini öngördüğünü açıkladı.

Uzun vadede Cardano yorum için ise 30 ABD doları seviyelerini işaret etti. Bu rakama ne kadar sürede erişebileceği meçhul ancak ADA’nın bu performansta giderse kısa sürede hedeflerine ulaşacağı düşünülmekte.

Cardano Yatırıma Değer mi? Cardano Geleceği

Cardano Yatırıma Değer Mi

Cardano bu yıla şüphesiz damgasını vurmuş altcoinler arasında yer alıyor. Yatırımcıların merak ettiği konular arasında ise Cardano Coin geleceği nasıldır, yatırıma değer mi? soruları yer alıyor. Başarılı kripto para birimine ilişkin pek çok analist bugüne kadar yorum yapmıştır. Kimilerine göre yatırıma değer görülürken kimilerine göre uzak durulması gereken bir birim olarak görülür.

Ancak pek çok analiste göre ADA için yapılan ortak eleştirilerden biri, Cardano’da akıllı kontrat protokolünün bulunmamasıdır. Her ne kadar Cardano blok zinciri ağına farklı projeler eklenebiliyor olsa da gelişmiş bir akıllı kontrat özelliği bulunmadığı için bu projelerin verimlilikleri oldukça kısıtlı kalıyor. Oysa Ethereum ağına bağlanan uygulamalar, günümüz şartlarında bir blok zinciri uygulamasının ulaşabileceği son teknoloji ile buluşuyor.

Tüm bunlara rağmen Cardano Coin fiyat ve piyasa hacmi, Bitcoin’in düşüşe geçtiği zamanlardan bağımsız ilerliyor. Bu durum hakkında röportaj veren Cowen, birkaç önemli noktaya değindi.

Cardano Geleceği

Cowen’a göre; boğa sezonunda bir altcoinin USD paritesinde Bitcoin’den daha iyi performans gösterip göstermediğine bakılması gerektiğini vurguladı. Bu nüansa yönelik ise aşağıdaki açıklamalarını ekledi:

“Bir altcoin BTC’den daha iyi performans göstermiyorsa, onu sepette bulundurmanın bir anlamı yok. ADA, Bitcoin’den daha iyi performans gösterebilir mi… Evet, ADA çoğu zaman BTC’den daha iyi performans gösterdi ve gösterecektir.”

Buradan da anlaşılacağı üzere her sistemde olduğu gibi ADA’nın da belli başlı eksi durumları bulunmakta. Ancak geçtiğimiz dönemlerdeki performansı göz önüne alındığında, bu eksileri artıya çevirdiğini görmek mümkün olacaktır.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. En yakın arkadaşım büyük bir riske girerek tüm amal varlığıyla ADA almıştı. Şuan yaklaşık 3’e katlamış sanırım. Valla gözüm korkmasa ben de biraz almayı düşünüyorum 🙂

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu