AltcoinNasılNedir

Bosagora Coin (BOA Coin) Nedir, Geleceği ve Yorumu

3.7
(3)

Bosagora Coin (BOA Coin)

Bosagora Coin (BOA Coin) sayesinde uzun vadeli yatırımlar değerine ulaşıyor! Kripto para borsası içinde sunduğu imkanlar ve getirdiği yenilikler ile öne çıkıyor.

2020 yılında piyasaya tanıtılan bu token projesi nedir, nasıl satın alınır? En önemlisi önümüzdeki beş yıl boyunca nasıl bir rota izleyecek merak ediyor musunuz?

Bosagora Coin (BOA Coin) Nedir?

Bosagora Coin (Boa Coin ) Nedir

Bosagora Coin kripto para piyasası içinde şeffaflığı ve sözleşmelerin netliğini öne çıkarmak isteyen bir token projesidir. Özellikle konsensüs algoritmasının kullanıcılar için şeffaf bir hale gelmesini amaçlar. Merkezi olmayan bir sisteme dayalı olarak tasarlanmıştır.

Bir proje etkinleştirici token projesi biçiminde tasarımı yapılan Bosagora, BOA ile sembolize edilir. Öncelikle şirketlerin iyileştirilmesi için projelerin geliştirilmesinde destekleyicidir. Şirketlerin teknik ve faaliyet alanlarında demokrasi, eşitlik, adalet gibi unsurların öne çıkmasını hedefler.

Güvenli ve verimli sözleşmelerin hayata geçirilmesi hedeflerinden bir diğeridir. Bosagora ekibi tarafından oluşturulan Votera platformu ile kullanıcıların kararlara katılımı sağlanıyor. Böylece platform içerisinde kullanıcılar, karar verme mekanizmasına, tartışmalara katılabiliyor.

BOA Coin Nereden ve Nasıl Satın Alınır?

Boa Coin Nereden Ve Nasıl Satın Alınır

2020 yılının Haziran ayında piyasaya tanıtımı yapılan BOA 2021 yılının Ağustos’unda ATH değerine ulaştı. 0,60 $ ile ATH değerini yakalayan BOA Coin şu an 0,2347 $ üzerinden işlem görmektedir.

BOA coin farklı borsalarda çeşitli arz miktarlarında listelerde yerini alıyor. Bu borsalar;

şeklinde sıralanıyor. Farklı miktarda listelerde yer alan BOA Token en yüksek arzını KuCoin Borsası üzerinde gerçekleştiriyor.

Bosagora Token sahibi olmak için öncelikle güvenilir bir site üzerinden kayıt oluşturulur. Ardından istenen verileri sisteme kaydettiğinizde siz de artık bir yatırımcı olabilirsiniz. Böylelikle kripto para borsasına dahil olursunuz. Bosagora Token satın alma işlemleri;

  • Gerekli üyelik işlemleri tamamlanır.
  • Açılan penceredeki bilgiler doğru biçimde kaydedilir.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama kodu ile hesabınıza giriş yapabilirsiniz.
  • Hesap içerisinde doğrulama işlemini yapmanız gerekir. Kimlik bilgilerini de doğruladıktan sonra hesabınız aktif hale gelir.

BOA Coin Yorum ve Geleceği

Boa Coin Yorum Ve Geleceği

BOA Coin Coinmarkepcap sıralamasında oldukça gerilerde kalıyor. Böylelikle yatırımcılar tarafından tercih edilme sıralaması da düşük gözüküyor. Ayrıca kısa zamanda kar etmeyi isteyen yatırımcılar için yanlış bir coin seçimi olduğunu söylemek çok da yanlış olmaz. Yani BOA uzun vadeli yatırımlar için tercih edilmesi gereken bir token.

Yıllara göre yapılan BOA tahminleri ise şöyle;

  • 2021 0,11 $
  • 2022 0,17 $
  • 2023 0,26 $
  • 2024 0,42 $
  • 2025 0,68 $

Tahmini fiyatlara bakılırsa BOA Token hodl için doğru bir projeye benziyor. Dolayısıyla sağladığı kazanç ve süresi göz önüne alındığında Bosagora Coin yatırım stratejisine ve amacına göre tercih edilmesi gereken bir projedir.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 3.7 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu