GenelAnaliz

AVAX Coin Analizi: 75 Doları Aşan AVAX İçin Olası Hedefler

0
(0)

AVAX coin bir süredir başarılı şekilde seyrediyordu ve dün, 18 Eylül’de, 75$ bandını aşarak ATH seviyesini yeniledi. Söz konusu birim şu anda 70.82$ çevresinde seyrediyor ve uzmanlara göre AVAX için yeni bir rekor seviye meydana gelebilir. Özellikle analiz şirketlerinin üstüne basa basa dikkat çektiği Avalanche (AVAX), birçok yönden geleceğe yön verebilir. Bizlerde bugün kısa ve orta vadede AVAX’ın görebileceği seviyelerden bahsettik. İşte AVAX coin fiyat analizi…

AVAX Coin Yorum: AVAX 100$’a Gitmeye Hazır

Birçok yatırımcının 2021 yılında AVAX’a yönelmesiyle, kripto para birimi başarılarına daha da değer kattı. Şu anda 70.82$ civarında işlem görüyor ve 18 Eylül’de ATH seviyesi olan 75 doları gördü. Avalanche’nin son 5 günlük grafiğine bakıldığında, birimin en düşük seviyesi 49 dolar olarak görülüyor. Avalanche coin en yüksek seviyesi ise 75.35$ oldu.

Avax Coin Yorum

Uzmanlara göre AVAX 100 dolar üzerinde yeni bir hedef oluşturdu ve o yöne doğru ilerleyebilir. Şimdiye kadar ulaştığı en yüksek seviyeye erişen AVAX birçok yönüyle umut vaat ediyor.

Avax 100 Dolar Üzerinde

TradingView’de görüşlerini aktaran yerel yatırımcılara göre, AVAX çok daha iyi performans gösterebilecek bir projedir. Bu kapsamda yorumunu açıklayan bir yatırımcıya göre; 40$ artık önemli bir destek seviyesidir. Bu aşamadan sonra AVAX 70 dolar ve çevresinde konsolide olurken, ilk hedefi 91$ olacaktır. Bu alanın aşılmasıyla da yükseliş 100$ çevresine kadar uzanabilir.

Avax Grafik

Başka bir yatırımcıya göre ise AVAX, ATH değerine ulaştıktan sonra şu sıralar güç toplamak amacıyla bir miktar düşüş gösterebilir. Yatırımcıya göre, şişen AVAX coin grafik verilerini rahatlatmak için düşüşler meydana gelebilir. Bu durumda kripto paranın 65$ üstünde devam etmesi gerekebilir. Bu gerçekleştiğinde ise, 65$ ve üstü önemli destek alanları olacaktır.

 

AVAX Coin Nedir ve Nasıl Alınır? Avalanche Coin Geleceği 0 (0)

 

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 0 / 5. Oy sayısı: 0

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu