NedirAltcoin

ALICE Coin Nedir? Alice Geleceği ve Fiyat Tahminleri

2.3
(3)

Alice coin 2021 yılının ilk çeyreğinde oldukça popüler olmuş bir kripto paradır. ALICE esasen MyNeighborAlice platformunun yerel kripto parası olarak piyasaya sürülmüştür. Animal Crossing tarzı oyunlardan esinlenilerek hazırlanan My Neighbor Alice, çok oyunculu bir sanal oyundur. Bu oyunu oynayan kullanıcılar sanal adalar satın alabilir, çeşitli eşyalar toplayabilir ve online arkadaş edinebilir.

Platformdaki her oyuncu oyuna kendine özgü bir avatar edinebilir. Bu avatar aracılığı ile kullanıcılar başka oyuncularla etkileşimde bulunabilir. Bunların yanı sıra söz konusu oyunda misli olmayan token’lar toplanabilir ve takas edilmek üzere oyundaki görevleri tamamlayarak token kazanılabilir. Bizlerde bugün, Alice coin’i daha da yakından tanımak adına çeşitli konulara değindik. İşte ALICE projesi ve tüm detaylar…

Alice Coin Ne Zaman Çıktı ve Neler Sunuyor?

Alice Coin Ne Zaman Çıktı Ve Neler Sunuyor

Alice, 15 Mart 2021 tarihinde, global kripto para borsası Binance’te listelenmeye başlamıştı. Söz konusu kripto para marketlerde ilk olarak 15 Mart tarihinde işlem görmeye başladı. O tarihlerden bu yana her zaman gündemde olan ALICE, birçok yatırımcı tarafından takip ediliyor. ALICE projesi herkesin sanal adalar satın alıp çeşitli eşyaları biriktirebileceği sanal bir oyundur. Çok oyunculu olması sebebiyle birçok oyun severe hitap etmektedir.

Yukarıda da bahsedildiği üzere, Animal Crossing gibi oyunlardan esinlenilerek oluşturulan oyunda, çeşitli jeton ve token’leri biriktirmek mümkündür. NFT dünyası için yeni bir heyecan sunan Alice platformu bu sebeple sıkça takip edilmektedir.

Alice Coin Nedir?

Animal Crossing tarzı oyunlardan esinlenilerek hazırlanan My Neighbor Alice, çok oyunculu bir sanal oyundur. Alice token ise söz konusu oyunda oyunculara verilen ve yatırımı yapılabilen yerel kripto parasıdır.

Alice Coin Yorumları

Alice yorum ve öngörüleri birçok kesim tarafından merak edilmektedir. Alice’in bu denli araştırılmasında, çıktığı ilk günde %200 oranında artış göstermesi ve ilgi görmesi yatmaktadır. Özellikle Binance listelemesinden önce 0.10$ civarında olan Alice, listelemeyle birlikte 60$ civarına kadar ulaşmış ve ATH değerini bu rakama ulaştırmayı başarmıştır.

Alice Coin Yorumları

Birçok tanınmış kişi, ALICE hakkında yorumda bulunmuştur. Bunlardan ilki Antler Interactive CEO’su Anna Norrevik’tir. Norrevik ALICEve platformu için “Bu sadece blockchain oyuncuları için bir oyun değil. Ancak milyonlarca oyuncuya blok zincirini tanıtacak bir oyun.” İfadelerini kullanmıştır.

Norrevik yanı sıra yorum yapan diğer piyasa analistleri ise, “Oyuncular ve yatırımcılar gibi diğer paydaşlar tarafından resmi kontrole sahip, kamuya açık bir demokratik uygulama.” Olarak ALICE platformunu tanımlamaktadırlar.

Alice Coin Grafik

Alice Coin Grafik

ALICE grafik verileri ve tüm zamanları içeren durumu görseldeki gibidir. Alice 2021 Mart tarihinden bu yana başarılı şekilde seyretmiştir. Zaman zaman BTC’ye bağlı olarak düşüş gösteren ALICE, şu anda 12.90$’dan işlem görmektedir. Peki, Alice coin kaç tl? ALICE şu anda 109.26 TL’dir.

Alice Coin Geleceği: 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Alice Coin Geleceği 2021, 2022, 2023 Fiyat Tahmini

Uzman kripto para analiz sistemleri, ALICE için yıllara göre fiyat tahminlerini açıklıyor. 2021 tahminlerini aktaran Digital Coin ekibi, yıl sonunda görülebilecek en yüksek seviyenin 25 dolar olacağını açıklıyor. Wallet Investor sistemi ise 2021 yılında görülecek en yüksek seviyenin 15$ civarında olacağını söylemekte.

2022 tahminlerine göre yorumda bulunan Digital Coin Price ekibi, yıl genelinde görülecek fiyatın 18$ olacağını vurguluyor. Öte yandan yıl sonunda bu rakamın 20$’a ve ardından 24$’a ulaşacağını da söylüyorlar.

2023 tahminini aktaran Digital Coin Price ekibi, yıl genelinde en yüksek seviyenin 32$ olacağını ifade etmekte. Bu rakam yıl sonunda artabilir ancak, Digital Coin sistemine göre kripto para projesinin olumlu girişimlerine bağlı olarak varsayılan senaryolar gerçekleşebilir. Bu durumda yatırımcılar birim fiyatını her dönemde yakından takip etmelidir.

SLP Coin (Small Love Potion) Nedir? SLP Yorum ve Geleceği

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 2.3 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

----

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu