Altcoin

Akita Coin Nedir, Nasıl Alınır? Akita Inu Yorumu ve Geleceği

5
(3)

Akita coin merkezi bulunmayan ve topluluk odaklı çalışan bir kripto paradır. AKITA, “Meme tokens” olarak adlandırdığımız şaka tokenlerindendir. Akita Inu ve Akita Token olarak bilinen AKITA’yı kurucuları “Little Brother of Dogecoin” olarak tanıtmaktadır. Bu tanıtıma göre, Akita, Dogecoin’in erkek kardeşi olarak bilinmektedir.

AKITA platformunun amacı, topluluk içindeki becerileri AKITA geliştirmede kullanır ve uygun rollere tahsis eder. Ayrıca AKITA’nın geleceği için tüm bu eylemleri, topluluk odaklı olarak kararlaştırır.

Akita son dönemin popüler şaka tokeni furyasına katılan bir kripto paradır. Bu nedenle projesinin de geniş çaplı kitlelere hitap etmediği söylenebilir. Akita’nın geleceği ve güncel yorumu için, bazı analistler yorumda bulunmaktadır. İşte merak edilen AKITA ve geleceği…

Akita Nasıl Çalışır, AKITA ve Projesi Hakkında

Akita Nasıl Çalışır, Akita Ve Projesi Hakkında

Akita birimi, Shiba Inu’nun çok benzeri bir token’dır. Toplamda 100 trilyon arzı bulunmaktadır. Akita platformu, topluluktaki becerileri AKITA’yı geliştirmede kullanır ve uygun rollere tahsis eder. Ayrıca AKITA’nın geleceği için tüm bu eylemleri, topluluk odaklı olarak kararlaştırır. Arzının bir kısmını yakılmak üzere Buterin’e göndermiş, bir kısmını da Uniswap borsasında kilitte tutmaktadır.

Elon Musk ve Dogecoin’den esinlenilerek üretilen Akita, Shiba Inu’dan bu anlamda ayrılmaktadır. Akita projesi ve kurucuları, kendilerini merkezi bulunmayan bir topluluk odaklı deney olarak tanıtmaktadır. Ayrıca topluluğa hizmet ettiklerini ifade ederken, ortakların ve kurucuların paylardan yararlanmadığını ifade etmektedir.

Akita Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

Akita Coin Nereden Ve Nasıl Alınır

Akita, piyasaya Şubat 2021 tarihinde çıkmıştır. O tarihlerde sayılı borsada listelenirken, şu anda pek çok borsada alıcıları ile buluşmaktadır. AKITA birimini aşağıdaki borsaları kullanarak satın alabilirsiniz:

  • Gate io
  • Uniswap
  • OKEx
  • Poloniex
  • BigONE
  • HotBit

Yukarıdaki borsaların yanı sıra 5 farklı kripto para borsasından AKITA temin edilebilir. Yukarıdaki borsalardan herhangi birini kullanmak isteyen bireyler, öncelikle borsa hesabı oluşturmalıdır. Hesap onayı ve hesaba para gönderimi yapan bireyler, market bölümlerinden AKITA biriminin ticaretine başlayabilecektir.

Akita Coin Binance Alınır mı?

Akita şu anda 10’dan fazla farklı kripto para borsasında işlem görmektedir. Ancak Binance borsasında listelenmeyen AKITA, bu nedenle Binance üzerinden satın alınamamaktadır.

Akita Coin Fiyat ve AKITA Grafik

Akita yazının hazırlandığı sırada 0.000001409$ bandında seyretmektedir. Bu rakam son 24 saatte %34 artış göstermiştir. Son 24 saatteki hacmi ise %200 artmış ve 49,441,488 dolar civarına yerleşmiştir. Maksimum token arzı 100 trilyondur.

Akita Coin Yorumları

Akita Coin Yorumları

Akita yazının hazırlandığı sırada başarılı bir yükselmeyle adından söz ettiriyor. Uzmanlara göre bu tip şaka amaçlı kripto paralar, geleceği bulunmayan yatırım enstrümanı olarak nitelendiriliyor. Ancak piyasanın geneline baktığımızda, yine bu birimlerin çokça rağbet gördüğünü de ifade edebiliriz.

Bu anlamda her ne kadar birimler kısa vadede yüksek miktarlarda artış gösteriyor olsa da, şaka amaçlı her kripto paranın bir riski bulunduğunu da belirtmek gerekmektedir. Bu sebeple AKITA’yı ve grafiğini yakından takip etmek tercih edilmelidir.

Akita Coin Geleceği

Akita Inu geleceği pek çok yatırımcı tarafından merak edilmektedir. AKITA son zamanların gözde şaka token’lerinden biridir. Dogecoin’in önderliğinde başlayan bu furya, giderek daha da ilgi görüyor. Peki, AKITA geleceği nasıl ifade edilebilir.

AKITA projesine baktığımızda yol haritasında farklı pek çok projenin yer aldığını görmekteyiz. Ayrıca gerçekleşecek ortaklıkların da detaylarına erişebilmek mümkün. Özellikle DreamSwap projesinin, AKITA geleceği açısından çok fayda sağlayabileceğini öngörmekteyiz. Bu projenin hayata geçmesi, AKITA’nın kalıcılığını artırırken, yatırımcı güvenini de üst düzeye çıkaracaktır. Bu projenin yanı sıra diğer ortaklıkların da, birim geleceği için olumlu olduğunu söyleyebiliriz.

Bu gönderi ne kadar faydalı oldu?

Değerlendirmek için bir yıldıza tıklayın!

Ortalama puanı 5 / 5. Oy sayısı: 3

Şimdiye kadar oy yok! Bu gönderiyi ilk değerlendiren siz olun.

Bu gönderiyi faydalı bulduğunuz için...

Bizi sosyal medyada takip edin!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

Başa dön tuşu